Zaključena je dobrodelna akcija za oddelek za otroke z avtistično motnjo na OŠ Globoko!

Featured

Na dobrodelnem koncertu “Tudi ti si angel” (https://www.facebook.com/events/294026938495226), ki smo ga organizirali skupaj s slikarjem Janezom Štrosom, smo z veliko pomočjo Rotary kluba Dolenjske Toplice zbrali celoten potreben znesek za opremo kotička za umirjanje, t.j. 3.150 EUR!

Danes, 18.9.2020 smo na Osnovni šoli Globoko z go. ravnateljico Roziko Vodopivec podpisali pogodbo o donaciji.

Sredstva so nakazana, oprema za otroke je na poti!

Iskrena hvala vsem, ki ste kakorkoli prispevali k uspehu dobrodelne akcije!

Posnetek dobrodelnega koncerta “Tudi ti si angel”

Featured

Objavljamo posnetek dobrodelnega koncerta Mance Izmajlove in Benjamina Izmajlova na gradu Brežice 30. avgusta 2020.

Za podporo se zahvaljujemo vsem udeležencem koncerta!
Posebna zahvala vsem, ki ste sodelovali pri organizaciji koncerta ter:

• Manci Izmajlovi in Benjaminu Izmajlovu, ki sta nam poklonila ta prelep koncert,
  • Janezu Štrosu, ki stoji za projektom zbiranja sredstev za otroke s posebnimi potrebami »Tudi ti si angel«,
  • Posavskemu muzeju Brežice, ki je brezplačno omogočil izvedbo koncerta na gradu Brežice,
  • Petru Dirnbeku, za ozvočevanje dogodka,
    donatorjem, ki so do danes podarili skupno več kot 1000 EUR:
  • Rotary klub Dolenjske Toplice,
  • SL – inženiring Boršt d.o.o.,
  • ARISTOTEL, zdravstveni center d. o. o.,
  • ATHOS Elektrosistemi d. o. o.,
  • Klet Istenič,
  • Hortikultura, plantaža in gradnje Brežice d.o.o., in
  • Terme Čatež d.d..

Dobrodelni koncert “Tudi ti si angel”, grad Brežice 30.8.2020 ob 18h

Featured

Dragi prijatelji in prijateljice, Rotary klub Čatež in slikar Janez Štros v nedeljo, 30.8.2020 ob 18h organizirata dobrodelni koncert Mance Izmajlove in Benjamina Izmajlova ter predstavitev knjige “Tudi ti si angel”. Naš cilj je zbrati sredstva za opremo kotička za umirjanje otrok (blazine, mehka klopca, pregradna stena, svetlobna vlakna, manjši pripomočki za stimulacijo čutil skozi učenje in igro) na Osnovni šoli Globoko, kjer se letos odpira prvi oddelek v Posavju za šolanje otrok s spektroavtistično motnjo, in kjer se bodo otroci lahko šolali v domačem okolju, v posebnem programu enakovrednega izobrazbenega standarda. Program bo izvajal Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana.

Sredstva zbiramo skozi prostovoljne prispevke ob koncertu in z nakazili Rotary klubu Čatež. Donatorjem omogočamo tudi sklenitev donatorske pogodbe.

Podatki za nakazilo donacije:

Prejemnik: Rotary klub Čatež, Topliška cesta 35, 8250 Brežice
št. računa: SI56 0237 3009 2516 008
namen: "DONACIJA 2020", sklic: SI00 30082020

QR koda za hitrejši vnos podatkov v mobilno aplikacijo za e-bančništvo:

QR koda za donacijo

Priporočena donacija ob udeležbi na koncertu znaša 15 EUR po osebi, večjih donacij pa bomo zelo veseli. Vsem, ki boste donirali vsaj 15 EUR, Janez Štros poklanja tudi knjigo slik »Tudi ti si angel«, za posebno veliko donacijo pa ekskluziven, ročno izdelan komplet štirih knjig iz omejene serije 99-ih kompletov ter unikatno umetniško sliko velikosti 70 cm x 70 cm.

Rezervacija vstopnic: zaradi zagotavljanja sedežnega reda v skladu z navodili NIJZ navodili je zelo zaželeno, da vnaprej rezervirate želeno število vstopnic. Sedeži in vstopnice bodo oštevilčeni, rezervirani sedeži bodo postavljeni skupaj. Vstopnice lahko rezervirate na blagajni Posavskega muzeja Brežice (grad Brežice), osebno ali preko telefona 07 466 0517. Donacije sprejemamo (in podarjamo knjige) ob vašem prihodu na prizorišče koncerta.

Dogodek na Facebooku.

Facebook stran Rotary kluba Čatež.